REFERENCE

Pro Lattoflex jsou nejdůležitější reference a hodnocení samotných klientů.

Lukáš Šoltys

Česká ergonomická společnost


„Ergonomické rošty v kombinaci s anatomickými matracemi Lattoflex umožňují jednoduše individuálně nastavit optimální parametry pro skutečnou regeneraci našeho těla během klidného a vydatného spánku.

Nastavení roštů nám umožňuje skvěle relaxovat například při četbě oblíbené knihy, poslechu hudby nebo nám výrazně ulehčí péči a rekonvalescenci při zdravotních obtížích. Unikátní systém podporuje regeneraci pohybového aparátu a může nám výrazně pomoci při zlepšování fyzické i psychické pohody“.


Tomáš Dvořák

desetibojař, Praha


“U postele by člověk by měl vždycky upřednostňovat pohodlí a účel.  Původní matrace jsme vyměnili za systém Lattoflex vytvořený pro nás na míru. Asi nejdřív zjistila pozitivní změnu moje manželka, kterou dřív hodně bolela záda. I já teď spím jako “zabitý” a zmizely moje problémy s páteřním svalstvem. Ráno se probudím a vstanu, což v minulosti nebylo pravidlem.”


Marie

důchodkyně, Brno


“Když mi děti koupili tuto novou postel, nejdřív jsem se zlobila, protože jsem si myslela, že to je pro mě zbytečné vyhazování peněz….  Ale teď se mi zdá, že spím jako nikdy ve svém životě…”


Ing. Helena Prokopová

cehmistr, soudní znalec, Brno


“Dopřála jsem si luxus a pořídila si lůžko z masivního jasanu, s pětimotorovým roštem Lattoflex 395 a matraci Evo na míru. Luxusní poležení, báječný spánek, vše mnohonásobně lepší, než na předchozích lehacích plochách. Velmi ráda si na lůžko nakrátko od počítače ulehnu se studijním materiálem či četbou i ve dne. Je to úžasně osvěžující, stačí dvacet minut.”


Daniel

ekonom, Praha


“Když jsem polštář Lattokiss uviděl poprvé, měl jsem skutečně rozporuplné pocity. Takhle jsem si polštář nikdy nepředstavoval. Ale pak mi ukázali jak ho položit a používat, že při spaní na boku mám položit hlavu na boční díl. Hlavně mně ale potěšilo, že na něm můžu spát i na břichu, to se s normálním polštářem vlastně nedá bez toho, aby vás ráno nebolelo za krkem. Prostě položím hlavu na prostřední díl a obličej nasměruji do prostoru mezi dvěma díly… Už bych ho za jiný nevyměnil.”