Spánek ve všech polohách

Můžete bez problému spát tak, jak jste zvyklí – na zádech, na boku nebo na břiše. Rošt s matrací Lattoflex se vždy postarají o vaše pohodlí a podporu těla. V nabídce Lattoflex naleznete rošt s polohováním určeným pro astmatiky, pro prevenci křečových žil a otékání nohou, nebo rošt s antirefluxní polohou, omezující také pálení žáhy. Pro maximální pohodlí můžete zvolit také variatu a pěti motoricky polohovacími zónami, které jsou jednoduše nastavitelné přes dálkové ovládání, nebo chytrý telefon. Pak se vám už ale nebude chtít vaši postel vůbec opustit…

Pohodlí

Polohovatelný rošt není zbytečný přepych. Je to nejlepší způsob, jak tělu nabídnout ideální podmínky pro regeneraci, nabrání síly a překonání stresu. Kluzná funkce roštu znamená, že noční stolek je vždy na dosah v jakékoliv pozici roštu. Elektrické polohování je extra vhodné pro snížení tlaku a zlepšení oběhu u dolních končetin.

Hygiena postele

Lattoflex je jedničkou na trhu co se týče nároků na hygienu postele. Zaručuje vzdušnost, sucho, minimalizuje množství prachu a mikroorganismů. Navíc snímatelné potahy se dají dobře vyprat. Systém je tak ideální pro alergiky a astmatiky.

Záruka

Všechny systémy Lattoflex mají standartně 10-ti letou záruku na matrace a pružné části roštů. U matrace navíc platí 3 roky záruka stavu “jako nová”.