Záda ani svaly nebolí

Často se stává, že tělo, zejména páteř a zádové svaly, při spánku správně neregenerují a postupem času dochází k bolesti zad. Příčinou je nedostatečně rozložená váha těla na podložce nebo nedostatečná pružnost podložky (roštu) v oblasti ramen a boků. Technologie Lattoflex tyto problémy odstraňuje a udržuje vaši páteř v rovině. Tuhost příčných prvků roštu si sami jednosuše nastavíte tak, aby se přizpůsobila vašemu pohodlí, váze i tvaru těla. Matrace Lattoflex plně podporuje jedinečné vlastnosti roštu díky své pružnosti a zónové konstrukci.

Lepší cirkulace

Lattoflex snižuje tlaky na tkáň a tím neomezuje krevní oběh během spánku. Výsledkem je uvolnění svalů, kloubů a podpora regenerace páteře. Napomáhají tomu také různě tvrdé zóny pro různé části těla.

Rozložení tlaků

Váha těla způsobuje v kontaktu s obyčejnou postelí velký tlak v místě ramen a boků. Výsledkem je bolest ve spánku a únava po probuzení. Páteř nemá šanci dostat se do přirozené polohy. Lattoflex toto zcela odstraní.

Individuální nastavení

Výška, hmotnost, zdravotní stav a životní styl. To vše umí Lattoflex následovat při výběru postele. Nabízí celkem 28 druhů roštů, 5 typů matrací a 7 různých potahů. Tím je možné systém zcela přizpůsobit pro dokonalý spánek.