Zkušenosti klientů

Pro Lattoflex jsou nejdůležitější reference a hodnocení samotných klientů.

Tomáš Dvořák

desetibojař, Praha


“U postele by člověk by měl vždycky upřednostňovat pohodlí a účel.  Původní matrace jsme vyměnili za systém Lattoflex vytvořený pro nás na míru. Asi nejdřív zjistila pozitivní změnu moje manželka, kterou dřív hodně bolela záda. I já teď spím jako “zabitý” a zmizely moje problémy s páteřním svalstvem. Ráno se probudím a vstanu, což v minulosti nebylo pravidlem.”


Marie

důchodkyně, Brno


“Když mi děti koupili tuto novou postel, nejdřív jsem se zlobila, protože jsem si myslela, že to je pro mě zbytečné vyhazování peněz….  Ale teď se mi zdá, že spím jako nikdy ve svém životě…”


Ing. Helena Prokopová

cehmistr, soudní znalec, Brno


“Dopřála jsem si luxus a pořídila si lůžko z masivního jasanu, s pětimotorovým roštem Lattoflex 395 a matraci Evo na míru. Luxusní poležení, báječný spánek, vše mnohonásobně lepší, než na předchozích lehacích plochách. Velmi ráda si na lůžko nakrátko od počítače ulehnu se studijním materiálem či četbou i ve dne. Je to úžasně osvěžující, stačí dvacet minut.”


Ute Reyer

Hamburg


“Od té doby co spím na Lattoflexu, jsem se svým spánkem velmi spokojená. Spím celou noc a bolesti zad mě již nebudí.”


Karin Baumann-Brügge

Kiel


“Dříve jsem měla stále problémy s ramenní oblastí a často jsem nevěděla, jak bych měla spát. Z této stránky je Lattoflex přesně pro mě. Lepší matraci a rošt jsem nikdy neměla. Tento systém již nikdy neopustím.”


Daniel

ekonom, Praha


“Když jsem polštář Lattokiss uviděl poprvé, měl jsem skutečně rozporuplné pocity. Takhle jsem si polštář nikdy nepředstavoval. Ale pak mi ukázali jak ho položit a používat, že při spaní na boku mám položit hlavu na boční díl. Hlavně mně ale potěšilo, že na něm můžu spát i na břichu, to se s normálním polštářem vlastně nedá bez toho, aby vás ráno nebolelo za krkem. Prostě položím hlavu na prostřední díl a obličej nasměruji do prostoru mezi dvěma díly… Už bych ho za jiný nevyměnil.”


Gisea Stahl

Hamburg


“Zvykla jsem si na nový systém Lattoflex okamžitě. Mé ranní bolesti zad zmizely už po několika dnech. Teď jdu spát vždy šťastně a spím skvěle. Nechtěla jsem tomu věřit, ale musím říct, že: S Lattoflexem je to spát jako v sedmém nebi.


Jana

obchodní manažerka, Plzeň


“Po dni plném nekonečných jednání a schůzek považuji za skutečný luxus jemnou masáž, kterou můj Lattoflex umí a po které okamžitě usnu a vzbudím se až ráno mladší o pár let…”